Naturskyddsföreningen
i Botkyrka-Salem
c/o Arne Söderbom
Rosendalsvägen 4
147 63 UTTRAN

OBS! Vi använder e-postadresser som försvårar att adresserna används för att sprida skräppost och
post som kan ställa till med skada.
När du skickar e-post till oss byt ut [at] mot @

e-post: kontakt[at]gaerdsmygen.se
E-postmeddelanden till denna adress vidarebefodras till samtliga kontaktpersoner i Botkyrka-Salem kretsen.

e-post: styrelsen[at]gaerdsmygen.se
E-postmeddelanden till denna adress vidarebefodras till ordinarie styrelsemedlemmar samt suppleanter i Botkyrka-Salem kretsen.

web-plats: www.gaerdsmygen.se

Plusgiro: 83 35 66-3
Kod för Botkyrka-Salem kretsen att anges vid betalning via plusgiro då nya medlemmar värvats av våran krets är 114.

2017
Styrelse
Ordförande Jan-Peter "Jampe" Falk 070 922 33 84 janpeter.falk[at]gmail.com
Vice ordförande Bo Ljungberg 070 889 98 92 bo.ljungberg[at]yahoo.se
Sekreterare Harald W Thorburn 08-530 390 73 070 565 24 64 harald.w.thorburn[at]telia.com
Kassör Els-Mari Eliasson 08-530 303 70 els-mari.eliasson[at]telia.com
Ord. ledamot Hasse Andersson 070 657 35 39 hasse.tullinge[at]gmail.com
Ord. ledamot Helene Sjölund 08-33 58 34 076 633 52 37 helenes.mejl[at]gmail.com
Ord. ledamot Susanne Govella 076 580 06 77 susanne.go[at]gmail.com
Kontaktman Fältbiologerna vakant
Suppleant Sven Persson 08-531 804 09 juvenalis.petri[at]gmail.com
Suppleant Stefan Perunicic 076-059 82 70 perunicic.stefan[at]outlook.com
Suppleant Rolf Ekberg 076 854 06 11 rolf_ekberg[at]yahoo.se
Suppleant Emeli Cronholm 08-645 07 46 070 250 91 11 emeli.cronholm[at]swedbank.se
Suppleant Jan Govella 08-530 371 70 070 788 42 83 jan.govella[at]gmail.com
Suppleant Arne Söderbom 08-530 359 53 070 918 78 67 karin.borjesson[at]live.se

Revisorer
Ordinarie Kurt Hermelin 08-532 510 37
Ordinarie Hans Terelius 08-530 303 90 hans.terelius[at]gmail.com
Suppleant Sussi Engdahl 08-550 890 46 073 906 88 94 sussi_engdahl[at]yahoo.se
Suppleant Carl-Henrik Ramsay 08-532 516 06


Arbetsgrupper
Dagfjärilar Hasse Andersson 070 657 35 39 hasse.tullinge[at]gmail.com
Fåglar Hans Terelius 08-530 303 90 hans.terelius[at]gmail.com
Fladdermöss Bo Ljungberg 070 889 98 14 bo.ljungberg[at]yahoo.se
Äng och hage Kurt Hermelin 08-532 510 37
Skogsgruppen Jan Govella 08-530 371 70 070 788 42 83 jan.govella[at]gmail.com
Utformning av web-platsen Rolf Ekberg 076 854 06 11 rolf_ekberg[at]yahoo.se



Tillbaka